مشاوره سئو به شرط چاقو …

 تا حالا شنیدی جایی بگن مشاوره سئو به شرط چاقو!!! قطعا نه یا اینکه شنیدی یه جا تضمین بدن واسه سئو و مشاوره

و یا جایی رو دیدی که کار ارزون انجام بدن با کیفیت بالا؟

خب اینارو گفتم بدونی و یه سری شعار های الکی و فیک رو تو این حوزه نادیده بگیری.

سئو یه فرایند تجربی و طولانی مدته که حتی تو دوره های آموزش سئو هم کسی نمیتونه ادعایی به جامع بودن اون دوره آموزشی کنه.

خب بریم سراغ اصل مطلب:

مشاوره سئو در شیراز،قطعا شمایی که وارد این صفحه شدی دنبال یه متخصص سئویی هستی که تو شیراز باشه و بتونی حضوری مشاوره سئو بگیری ازش یا اینکه حداقل هدفت این بوده که آشنا باشه سئوکاری که میخوای ازش مشاوره بگیری و سایتت رو با کلمات مختلف به صورت محلی تو شیراز و محله هاش(مالی آباد،قصر دست،گلستان،عفیف آباد،فرهنگ شهرو…) یا به صورت کلی تو کل ایران سئو کنی.

به هر حال خوب جایی اومدی،اگر نمیدونی سئو چیه یا مشاوره سئو در شیراز ویژگی هاش چیه و شامل چه چیزهایی میشه ما بهت یاد میدیم.

مشاوره سئو شیراز

ما در تیم سئو شیراز دی ام بر اساس تجاربی که از پروژه های مختلف بدست

آورده ایم به سوالات و مشکلات سئویی شما در قالب مشاوره پاسخ میدهیم

سئو دقیقا چیه؟

به مجموعه قوانینی که موتور های جستجوگر برای خود مشخص کرده و ما با پیروی کردن از آن قوانین میتوانیم جایگاه خوبی در آن موتور جستجو در صفحه serp به دست آوریم

جهت درخواست مشاوره سئو در شیراز فرم زیر را تکمیل کنید

14 + 8 =

وظایف یک مشاور سئو؟

یک مشاور خوب و حرفه ای باید به تمام اصول سئو مسلط باشد.یعنی تمامی مباحث مربوط به سئو داخلی،سئو فنی و سئو خارجی را کاملا مسلط و علاوه بر آن دارای تجربه باشد.یک سئو کار و مشاور سئو دارای تجربه هایی است که در پروژه های مختلف بدست آورده و این باعث می شود آن از دیگران متمایز تر باشد.

شیراز دی ام در مشاوره چه کارهایی انجام می شود

تیم ما ابتدا سوالات و مشکلات شما را در قالب پرسش و پاسخ از شما دریافت میکند و سپاس با اطلاعات دریافت شده از طرف شما که شامل اطلاعات سرچ کنسول،گوگل آنالیتیکس و …. می باشد سایت شما را مورد بررسی قرار میدهند و پس از مشخص شدن راه حل با چیدن یک استراتژی کارامد در قالب یک تماس تصویری یا صوتی مطالب را انتقال می دهیم.

مشاوره سئو ریگان هم دارید؟

مشاوره رایگان وجود ندارد زیرا تمام مشاوره ها و بررسی ها شامل تجاربی است که سال ها بدست آمده و برای آن زحمت کشیده شده اما…

اما ما برای همه افرادی که در این صفحه فرم را تکمیل کننده ۱۵ دقیقه مشاوره رایگان بر روی سایتشان هدیه میدهیم…

چه کسانی به مشاوره سئو نیاز دارند؟

از آنجایی که سئو یک فرایند طولانی مدت در بازاریابی اینترنتی می باشید و طوری نیست که فقط برای مدتی کوتاهی استفاده کرد و تمام شود بلکه باید تماما روی آن کار کرد تا سایت مورد نظر به هدف نهایی خود برسد پس می توان گفت گرفتن مشاوره تا زمانی که به هدف خود نرسیده اید نیاز هست،مخصوصا زمانی که به هیچی و سردرگمی در رسیدن به هدف سایت می شوید.یک استراتژی خوب شما را زود تر و بهتر به هدفتان میرساند.

دلایل اهمیت سئو

چرا سئو؟

اصلا نیاز هست که ما هزینه کنیم برای گرفتن مشاوره؟

در ذیل به ۲ مورد که نشان میدهد چرا باید از سئو و مشاوره سئو در کسب وکار خود استفاده کرد ذکر شده است:

۱-سئو یک فرایند همیشگی برای سایت هایی که نیاز به فروش بالا دارند هست

۲-سئو تنها راه در بازاریابی اینترنتی هست که محصول را میتوان بدون پرداخت هزینه اضافی و همیشگی به فروش رساند(برای مثال شما اگر بتوانید سایت را به رتبه های ۱تا۳ برسانید فروشتان بالا میروند و فقط هزینه اندکی برای ثابت ماندن رتبه اتان نیاز دارید پرداخت کنید)